AC0603FR-071M69L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AC0603FR-071M69L
JLCPCB Part #
C227677
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.69MΩ 100mW 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS