RT1206FRE0743KL
MFR.Part #
RT1206FRE0743KL
JLCPCB Part #
C872771
Description
-55℃~+155℃ 250mW 43kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS