RN73R2BTTD1762A25
MFR.Part #
RN73R2BTTD1762A25
JLCPCB Part #
C2568511
Description
-55℃~+155℃ 17.6kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS