AA2010FK-07453RL
MFR.Part #
AA2010FK-07453RL
JLCPCB Part #
C5547245
Description
-55℃~+155℃ 453Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS