RT1206FRE0715R4L
MFR.Part #
RT1206FRE0715R4L
JLCPCB Part #
C872530
Description
-55℃~+155℃ 15.4Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS