RT1206FRE07357KL
MFR.Part #
RT1206FRE07357KL
JLCPCB Part #
C872718
Description
-55℃~+155℃ 250mW 357kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS