RT1206WRB07165KL
MFR.Part #
RT1206WRB07165KL
JLCPCB Part #
C4023276
Description
-55℃~+155℃ 165kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS