AR1206JR-074R3L
MFR.Part #
AR1206JR-074R3L
JLCPCB Part #
C4320924
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.3Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS