RT1206FRE0733K2L
MFR.Part #
RT1206FRE0733K2L
JLCPCB Part #
C728695
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 33.2kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS