AT1206DRE073K65L
MFR.Part #
AT1206DRE073K65L
JLCPCB Part #
C2138320
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 3.65kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS