RT1206FRE071K4L
MFR.Part #
RT1206FRE071K4L
JLCPCB Part #
C872583
Description
-55℃~+155℃ 1.4kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS