MFR100FTE52-750K
MFR.Part #
MFR100FTE52-750K
JLCPCB Part #
C3408091
Description
-55℃~+155℃ 1W 750kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS