RT1206FRE0721K5L
MFR.Part #
RT1206FRE0721K5L
JLCPCB Part #
C872611
Description
-55℃~+155℃ 21.5kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS