RT0402BRB075K6L
MFR.Part #
RT0402BRB075K6L
JLCPCB Part #
C852409
Description
-55℃~+155℃ 5.6kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS