RT1206FRE0721R5L
MFR.Part #
RT1206FRE0721R5L
JLCPCB Part #
C872613
Description
-55℃~+155℃ 21.5Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS