FMP300FRF73-604R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
FMP300FRF73-604R
JLCPCB Part #
C1761227
Package
Plugin,D5xL15.5mm
Description
-55℃~+155℃ 3W 604Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS