RT1206FRE071R6L
MFR.Part #
RT1206FRE071R6L
JLCPCB Part #
C7353845
Description
-55℃~+155℃ 1.6Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS