RT1206FRE0716RL
MFR.Part #
RT1206FRE0716RL
JLCPCB Part #
C872544
Description
-55℃~+155℃ 16Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS