AT1206DRE07953RL
MFR.Part #
AT1206DRE07953RL
JLCPCB Part #
C2135480
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 953Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS