RT1206FRE071R1L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT1206FRE071R1L
JLCPCB Part #
C872599
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1.1Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS