RSF300JB-91-220K
MFR.Part #
RSF300JB-91-220K
JLCPCB Part #
C1396554
Description
-55℃~+155℃ 220kΩ 3W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS