MFR25SFRF52-16K9
MFR.Part #
MFR25SFRF52-16K9
JLCPCB Part #
C1754807
Description
-55℃~+155℃ 16.9kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS