RT1206FRE071K2L
MFR.Part #
RT1206FRE071K2L
JLCPCB Part #
C136859
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS