CFR-50JT-52-560K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
CFR-50JT-52-560K
JLCPCB Part #
C3508565
Package
Plugin,D3.3xL9mm
Description
-55℃~+155℃ -700ppm/℃~0ppm/℃ 500mW 560kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS