RT0805WRC07133KL
MFR.Part #
RT0805WRC07133KL
JLCPCB Part #
C1724337
Description
-55℃~+155℃ 125mW 133kΩ 150V Thin Film Resistor ±0.05% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS