FMP100FBE52-215K
MFR.Part #
FMP100FBE52-215K
JLCPCB Part #
C1379673
Description
-55℃~+155℃ 1W 215kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS