RT1206FRD0791KL
MFR.Part #
RT1206FRD0791KL
JLCPCB Part #
C2104088
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 91kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS