RC2010JK-0739KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC2010JK-0739KL
JLCPCB Part #
C2935246
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 200V 39kΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS