RN73H2BTTD1892F100
MFR.Part #
RN73H2BTTD1892F100
JLCPCB Part #
C2542297
Description
18.9kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS