RC1218DK-078K66L
MFR.Part #
RC1218DK-078K66L
JLCPCB Part #
C1704201
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 8.66kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS