RT1206FRD07340KL
MFR.Part #
RT1206FRD07340KL
JLCPCB Part #
C862147
Description
-55℃~+155℃ 250mW 340kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS