RT1206FRD07160RL
MFR.Part #
RT1206FRD07160RL
JLCPCB Part #
C2103816
Description
-55℃~+155℃ 160Ω 200V 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS