RC0603DR-0710R5L
MFR.Part #
RC0603DR-0710R5L
JLCPCB Part #
C6751830
Description
-55℃~+155℃ 10.5Ω 100mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS