MFP50SBBE52-210R
MFR.Part #
MFP50SBBE52-210R
JLCPCB Part #
C3509060
Description
-55℃~+155℃ 210Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS