MFR50SFRF52-3R57
MFR.Part #
MFR50SFRF52-3R57
JLCPCB Part #
C1754161
Description
-55℃~+155℃ 3.57Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS