RT1206DRE0782KL
MFR.Part #
RT1206DRE0782KL
JLCPCB Part #
C862056
Description
-55℃~+155℃ 250mW 82kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS