AR0603JR-07300RL
MFR.Part #
AR0603JR-07300RL
JLCPCB Part #
C5554754
Description
-55℃~+155℃ 100mW 300Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS