RT1206DRE0722KL
MFR.Part #
RT1206DRE0722KL
JLCPCB Part #
C872123
Description
-55℃~+155℃ 22kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS