RT1206CRE0782KL
MFR.Part #
RT1206CRE0782KL
JLCPCB Part #
C4257162
Description
-55℃~+155℃ 250mW 82kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS