RT1206DRE0747RL
MFR.Part #
RT1206DRE0747RL
JLCPCB Part #
C861961
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 47Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS