RSF200JT-73-56K
MFR.Part #
RSF200JT-73-56K
JLCPCB Part #
C3546388
Description
-55℃~+155℃ 2W 56kΩ Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS