RE1206DRE0747RL
MFR.Part #
RE1206DRE0747RL
JLCPCB Part #
C3926943
Description
-55℃~+155℃ 250mW 47Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS