AA0201FR-07470KL
MFR.Part #
AA0201FR-07470KL
JLCPCB Part #
C4125632
Description
-55℃~+155℃ 470kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS