RT1206DRE0743KL
MFR.Part #
RT1206DRE0743KL
JLCPCB Part #
C2128393
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 43kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS