RC0402FR-0712RP
MFR.Part #
RC0402FR-0712RP
JLCPCB Part #
C7038414
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS