MFR-50FRF52-14R7
MFR.Part #
MFR-50FRF52-14R7
JLCPCB Part #
C1750665
Description
-55℃~+155℃ 14.7Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS