RT1206DRE07270KL
MFR.Part #
RT1206DRE07270KL
JLCPCB Part #
C861880
Description
-55℃~+155℃ 250mW 270kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS