SQP40AJB-56R
MFR.Part #
SQP40AJB-56R
JLCPCB Part #
C1424889
Package
Plugin,90x20.5mm
Description
-55℃~+155℃ 40W 56Ω Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,90x20.5mm Through Hole Resistors ROHS