AT1206DRE07270KL
MFR.Part #
AT1206DRE07270KL
JLCPCB Part #
C4197346
Description
-55℃~+155℃ 250mW 270kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS