15KPA64CA/B
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
15KPA64CA/B
JLCPCB Part #
C3703923
Description
104.2V 144.9A 15kW 64V 71.5V Bidirectional TVS P600 Abolished Device ROHS